Jako eksperci z różnych dziedzin prawa z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług prawnych dla biznesu połączyliśmy siły, aby dostarczać naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania. Stoimy na stanowisku, że najistotniejszą rolą prawnika jest służenie Klientom w rozwiązywaniu problemów, dlatego w naszej pracy staramy się nie tylko wytłumaczyć klientom co mówią przepisy, ale również przedstawić optymalne rozwiązania, które pozwolą przedsiębiorcom osiągnąć wszystkie zakładane cele biznesowe.

Partnerzy kancelarii posiadają bogate doświadczenie w różnych sektorach i specjalizacjach m.in. fuzjach i przejęciach, prawie korporacyjnym, gospodarczym, zamówieniach publicznych, postępowaniach sądowych, a dodatkowo każdy z nich posiada unikalną specjalizację. Krzysztof jest uznanym specjalistą z zakresu pomocy publicznej i środków unijnych, Jan posiada długoletnią ekspertyzę w obszarze sektorów regulowanych ze szczególnym uwzględnieniem projektów infrastrukturalnych z zakresu energetyki i kolejnictwa, a Mariusz specjalizuje się w sektorze IT, nowych technologii, gamingu oraz esportu, a ponadto w ochronie praw własności intelektualnej.

Znajdująca się w logo naszej firmy HMY Britannia żaglowiec królów Edwarda VII i Jerzego V, triumfator wielu regat pełnomorskich, ma oddawać nasze podejście i zaangażowanie do prowadzonych przez nas spraw – liczymy na to, że będziemy równie skuteczni.


 

Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds Sutherland jest jedną z wiodących firm prawniczych na polskim rynku. Należy do Eversheds Sutherland, globalnej sieci firm prawniczych, posiadającej 67 biur w 34 krajach. Kancelaria zapewnia kompleksowe usługi prawne dla biznesu. Posiada szczególne doświadczenie w doradztwie w zakresie prawa nowych technologii; wspiera firmy w obliczu wyzwań związanych z transformacją cyfrową, rozwojem technologicznym i wdrażaniem innowacji. Kancelaria od lat rekomendowana jest przez prestiżowe międzynarodowe rankingi prawnicze, w tym w dziedzinie energetyki. W 2018 roku obchodziła 20-lecie istnienia na polskim rynku.


 

Kancelaria Wardyński i Wspólnicy, założona w 1988 roku, jest jedną z największych niezależnych kancelarii prawnych w Polsce. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Angażujemy się w budowę obywatelskiego państwa prawa. Bierzemy udział w projektach non profit i działaniach pro bono.

Nasi prawnicy są aktywnymi członkami polskich i międzynarodowych organizacji prawniczych, dzięki czemu mają dostęp do światowego know-how i rozwijają sieć kontaktów z najlepszymi prawnikami i kancelariami na świecie, z czego korzystają później nasi klienci. Czerpiemy z najlepszych światowych wzorców w zakresie zarządzania firmą prawniczą. Stale doskonalimy działalność operacyjną firmy – z korzyścią dla klientów. Posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001-2015 w zakresie świadczenia usług prawnych.

Cieszymy się opinią przyjaznego pracodawcy. Nasi prawnicy mogą się rozwijać zawodowo, biznesowo i społecznie, co gwarantują im m.in. programy szkoleniowe z zakresu prawa i umiejętności menedżerskich. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem za pośrednictwem portalu dla prawników i przedsiębiorców (www.codozasady.pl), firmowego Rocznika, bloga prawa nowych technologii (www.newtech.law) oraz licznych publikacji i opracowań.

Obecnie w firmie jest ponad 100 prawników prowadzących obsługę klientów w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, czeskim, włoskim i koreańskim. Mamy biura w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.


Fundacja Świadomi Klimatu wspiera działania na rzecz zainicjowania procesu zmian gospodarczych, cywilizacyjnych i kulturowych tworzących ludziom warunki do prowadzenia zdrowego trybu życia w zdrowym środowisku naturalnym, w tym działania w zakresie ekologii, ochrony środowiska, ochrony i promocji zdrowia, upowszechniania kultury fizycznej i sportu, wspomagania rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości.