SIGMA FINANCE Spółka z o.o. kolejnym wystawcą podczas II edycji Forum OZE

Szanowni Państwo,

Niezwykle miło mi poinformować, że kolejną firmą zaangażowaną w organizację II edycji Forum OZE, została SIGMA FINANCE Sp. z o.o.

SIGMA FINANCE Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro Inwestycji i Projektów Unijnych w Lublinie od ponad 15-stu lat skutecznie wspiera przedsiębiorców w przygotowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych, w tym w szczególności z dziedziny odnawialnych źródeł energii, termomodernizacji, efektywności energetycznej i innych (zwłaszcza energetyka wiatrowa, instalacje fotowoltaiczne). Z nami powstało ponad 200 projektów obejmujących inwestycje o wartości ok. 300,00 mln złotych i wartości dofinansowania ok. 180,00 mln zł. Nasze działania skupiają się na inwestycjach OZE i z projektach z obszaru wdrożenia wyników prac B+R oraz wdrażania innowacji.

Nasza wiedza z dziedziny oze i możliwości wsparcia tego typu inwestycji to nie tylko teoria ale również a może przede wszystkim praktyka. Z udziałem dotacji wybudowaliśmy i są eksploatowane własne instalacje PV. Jako właściciel instalacji OZE (instalacje PV o łącznej mocy ponad 2,15 MW obecnie w eksploatacji) oraz mikro instalacji rozproszonych mamy wiedzę kompleksową wynikająca z fizycznego i praktycznego funkcjonowania na rynku energii odnawialnej jako wytwórca. Kolejne projekty inwestycje są już przygotowane do realizacji z udziałem dotacji UE i zostaną wybudowane w roku 2019 i 2020.

Bardzo dziękujemy firmie SIGMA FINANCE Sp. z o.o. za zaangażowanie w Forum i jeszcze raz serdecznie zapraszamy na wydarzenie.