Wystawa zdjęć Pana Wojciecha Nawrockiego z projektu „Antarktyka”

Szanowni Państwo,

Podczas II edycji Forum Odnawialnych Źródeł Energii, które odbędzie się 22-23 maja w hotelu BOSS w Warszawie zostanie zorganizowana wystawa zdjęć Pana Wojciecha Nawrockiego z pobytu na Antarktyce.

Projekt Antarktyka to przedsięwzięcie artystyczno-edukacyjne (fotograficzno-rysunkowe), o skrajnie dwoistym obliczu. Przeciwstawny charakter projektu wynika z tego, że jego efektem będą dwa, zupełnie różne dzieła, które mają się jednak dopełniać i stanowić komplementarną całość.

Jedną z publikacji będzie ekskluzywny, kolekcjonerski album fotograficzny, wydany w limitowanej serii 1 500 egzemplarzy, przeznaczony dla dojrzałego odbiorcy – koneserów sztuki i fotografii. Drugą, będzie ilustrowana książka dla dzieci, wydana w liczbie 3 500 egzemplarzy – z czego 1 500 egzemplarzy książki zostanie dołączonych w pakiecie do albumu, a pozostałe 2 000 egzemplarzy zostanie wydanych jako samodzielny byt.

Czyli z jednej strony wysublimowana, artystyczna fotografia dla dojrzałego odbiorcy, a z drugiej strony barwna, fantazyjna ilustracja mająca edukować dzieci…

Od początku powstania idei projektu nasza firma wspiera realizację przedsięwzięcia.

Strona startowa